MENU

Współpraca dla Księgowych

Chcesz otworzyć własne Wirtualne Biuro? Nie wiesz jak się do tego zabrać?
Zadzwoń!

531-770-411
Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w odpowiedzi na wiadomość przez NM Silesia sp. z o.o.

Kroki współpracy

Wybieramy biuro rachunkowe w mieście Podpisujemy umowę o współpracę Podpinamy indywidualny Panel klienta Zaczynamy przekazywanie klientów Zwiększamy marketing w Twoim mieście

Czego potrzebujesz?

Umowa Lokalu

Przede wszystkim musisz być właścicielem lokalu lub mieć w niej zapis umożliwiający podnajem powierchni klientom. Niektóre Urzędy skarbowe zwracają na to uwagę, dlatego jeśli chcemy być dostępni w kazdym mieście warto mieć taki zapis

Dostępny Lokal

Oczywiście preferujemy lokalizacje, do których można wejść z ulicy, jednak nie ma to większego znaczenia. Ważne jest natomiast żeby lokal był otwarty w standardowych godzinach przez co najmniej 6-7 godzin dziennie.

Personel

W ciągu dnia jeden raz przychodzi listonosz i 2-3 kurierów. W biurze warto żeby ktoś się znajdował, wtedy możemy odebrać listy polecone i przekazywać je klientom.

Co zapewniamy?

Marketing Wirtualnego biura

Pozyskujemy już klientów gotowych podpisać umowę o świadczenie usług. Klient opłaca zamówienie i podpisuje umowę. Tylko w nielicznych przypadkach klienci przychodzą podpisywać umowę do biura, choć można tą ewentualność wyeliminować.
Oczywiście warto żebyś wiedział jakie usługi świadczysz, jednak nie musisz nikogo przekonywać ani inicjować działań marketingowych. To my się tym zajmiemy za Ciebie.

Marketing Usług Księgowych

Przy okazji zainteresowania Wirtualnym Biurem, możemy klientom przedstawiać skróconą ofertę usług które świadczysz. Klienci Wirtualnego biura to osoby otwierające dopiero swoją firmę, więc poszukują również biura rachunkowego.

Panel Administracyjny dla Klientów

Żeby ułatwić pracę z klientami udostępniamy specjalny Panel Klienta. To on przypomina klientom o kolejnych płatnościach, wystawia faktury oraz w nim zamieszczone są wszystkie zeskanowane dokumenty.

Jak zacząć współpracę?

Wybieramy biura rachunkowe na terenie całego kraju, przede wszystkim w średnich i większych miastach.

Wybieramy tylko jedno biuro w danym mieście ponieważ chcemy przekazywać wszystkich klientów właśnie Tobie.

Dla miast 50-250 tys mieszkańców pozyskujemy średnio 5 ciu klientów miesięcznie na 100 tys mieszkańców, jeśli prowadzisz biuro w większym mieście jest też większa konkurencja ale jest możliwośc pozyskania 5-10 klientów przy zwiększeniu marketingu  Twoim rejonie.

Najczęściej zadawane pytania

Ile mogę na takiej współpracy zarobić?

Przede wszystkim usługi Wirtualnego Biura to możliwość poszerzenia oferty. Klient może chętniej skorzystać z usług biura rachunkowego, które jednocześnie zapewni siedzibę. W ten sposób już na początku masz możliwość zwiększenia swoich przychodów.

Stawki naszej prowizji ustalamy indywidualnie w granicach 30-70% w zależności od ilości działań marketingowych, które musimy podjąć w danej miejscowości. Im wyższa nasza prowizja, tym wieksze działania marketingowe, a to oznacza większą ilość klientów. Dopiero podczas odnawiania usług przez klientów widać jak wartościowy jest marketing, kiedy po 12 miesiącach pozyskując 5-10 klientów miesięcznie, możemy mieć około 80 odnowień.

Przyjmując bardzo niską stawkę (którą uzależniamy od konkurencji) przychodu dla Partnera - 50zł/mc przy 80 odnowieniach i pozyskaniu kolejnych 10 klientów, to przychód średnio około 6000-7000zł.

Jakich miast poszukujecie?

Obecnie poza miejscowościami takimi jak Sosnowiec, Zielona Góra przyjmujemy Partnerów z wszystkich miast powyżej 50 000 mieszkańców (również jeśli powiat jest tej wielkości).

W Warszawie, wielu klientów poszukuje adresów w różnych dzielnicach, dlatego możemy przyjąć na większość dzielnic jeszcze po jednym Partnerze.

W miastach takich jak: Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków szukamy kolejnego Partnera.

Jestem z miejscowości poniżej 50tys mieszkańców, czy mogę się zgłosić?

Prosimy o przesłanie formularza. Sprawdzimy co to za miejscowość, czy możemy na jej terenie rozwinąć współpracę i czy jest w niej zainteresowanie usługami Wirtualnego Biura.

Być może nawiążemy współpracę w innym zakresie, musimy wiedzieć coś więcej o Twojej firmie.

Czy muszę coś płacić za współpracę?

Za współpracę nic nie płacisz. To my ponieślismy koszty marketingu i już prawdopodobnie w Twoim mieście i w okolicy jesteśmy na czołowych miejscach w Google.

Na prowizję od klientów umawiamy się dopiero kiedy będą klienci.

Jesteś tutaj: Współpraca

Napisz do nas

Kiedy potrzebujesz nowej siedziby firmy "na wczoraj", lepiej zadzwoń do nas od razu i załatwimy wszystko od ręki.

Potrzebować będziemy Twoich danych do umowy, prześlemy zamówienie do opłacenia i wszystko możemy załatwić zdalnie za pomocą maila. Jeśli nie masz odpowiedzi przez kilka godzin a zależy Ci na szybkim załatwieniu sprawy zadzwoń, być może mail nie dotarł, wpadł do SPAMu czy wydarzyła się inna niespodziewana sytuacja.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w odpowiedzi na wiadomość przez NM Silesia sp. z o.o.